Ege Ambulans
Tınaztepe Hastaneleri Halka Arz Ediliyor03/01/2023

Tınaztepe Hastaneler Grubu’nun sahibi Tapdi Oksijen A.Ş, Piramit Menkul Kıymetler tarafından borsada eşit dağıtım yöntemiyle halka arz oluyor. Talep toplama tarihleri, 5-6 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

Tınaztepe Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Bektur,” “ Tınaztepe Sağlık Grubu Bünyesinde 3 adet sağlık kuruluşumuz Özel Buca Tıp Merkezi, Özel Tınaztepe Hastanesi ve Özel Tınaztepe Galen Hastanesi olmak üzere 3 merkezi ile bilimsel uzmanlıkla sınırlı kalmadan, akla ve kalbe hitap eden insani değerlerle sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Tınaztepe Sağlık Grubu, tıp merkezi ve hastanelerinin yanı sıra engelli ve palyatif bakım merkezi ve güzellik merkezi ile de hizmet sunmaktadır. Açıldığı günden bu yana emin adımlarla büyüyen Tınaztepe Sağlık Grubu, hizmet çıtasını her geçen gün daha da yükseltmeyi hedeflemektedir” diye konuştu.

Dr. Mehmet Bektur Buca Tıp Merkezi’nin sağlık hizmetlerini 08 Ekim 2003’te aldığı İS0 9001-2000, 02 Temmuz 2010’da alınan İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi ve 25 Ağustos 2011’de TSE-İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ile sürdürdüğünü söyledi.

Özel Tınaztepe Hastanesi hakkında bilgiler veren Dr. Mehmet Bektur, “ İzmir'in Buca bölgesinde 11 bin 872 metrekare alanda, 8 katlı, 28 farklı branşta hizmet vermektedir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan bir özel hastane olarak sağlık hizmeti sunmaktadır. Özel Tınaztepe Hastanesi, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş olup, sağlık hizmetini kaliteli ve uluslararası standartlarda sunmaktadır. Çalışkan, deneyimli ekiple (JCI Akreditasyonu) Uluslararası Kalite Standartlarını ve Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan Sağlıkta Kalite Standartlarını referans alarak çağdaş, etkili, verimli ve etik ilkelere uygun sağlık hizmeti sunulması, etkin bir kalite yönetim sistemi uygulanarak sunulan sağlık hizmetinin sürekli iyileştirilmesi amaçlanmaktadır” diye konuştu.

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi’nin İzmir'in Bayraklı ilçesinde 9 katlı, 26 uzmanlık dalı, 12 dahili-cerrahi yoğun bakım, 6 koroner yoğun bakım, 31 yeni doğan yoğun bakım, 10 gözlem yatağı ile toplam 15 bin metrekare üzerine kurulduğunu söyleyen Dr. Bektur, “ Galen hastanesi 2019 yılında hizmete açılmıştır. Hastanede 6 ameliyathane salonu, 3 doğumhane, 18 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, radyolojik görüntüleme merkezi, endoskopi ünitesi, 1 adet merkezi sterilizasyon ünitesi, kapsamlı hizmet laboratuvarı, göz tanı ünitesi, kan transfüzyon kardiyoloji tanı ünitesi, nöroloji tanı ünitesi ve işitme tanı ünitesi merkezi bulunmaktadır” şeklinde konuştu.

Sosyal Ağlarda Paylaş
Ege Ambulans
Has Ajans Sağlık Gazetem 0(232) 464 75 73 info@saglikgazetem.com